درباره ما

الستگرام با هدف کمک به شکوفایی استعداد درونی هریک از افراد به منظور پیشرفت بازی هنردوستان هنر هفتم در رشته ی بازیگری و در راهیابی به مراتب بالای بازیگری توسط تعدادی از اساتید با تجربه ی سینما و تئاتر، فعالیت خود را آغاز نموده و به همین دلیل ترکیبی از تجربه و نوآوری را با خود به ارمغان آورده است. الستگرام سعی نموده به معرفى بيشتر و كامل تر آن دسته از هنرمندانى كه در سوابق سينمايى و يا تئاترى خود، داراى رزومه ى كارى ميباشند در سطح كشورى بپردازد و جايگاه ويژه براى آندسته از عزيزان قرار دهد. الستگرام با شناخت از تمامی شیوه های بازیگری در سطح جهانی در شناخت بازیگری روز سینمای ایران در تولید اکت و خلق شخصیت در فیلمنامه ها و با هدف قوت بخشیدن و روح تازه بخشیدن به این حرفه به فعالیت خود ادامه ميدهد. ما با هدف کشف استعدادهای برتر از هنرجویان و پخش رزومه ى بازیگران از مبتدی تا پیشرفته نيت آن داريم تا ثبت نام شوندگان را در عرصه ى معرفی به دنياى سینما، تئاتر و تلویزیون قرار دهيم.


چشم انداز :

ما ميخواهيم هر عضو از خانواده الستگرام، آلبومی تصویری از استعدادهای خود و يا رزومه ی كامل خود (در صورت داشتن سوابق سينمايى و تئاترى) برای ارائه در فضای الستگرام به شكل رايگان در اختيار داشته باشد.


ماموریت تخصصی الستگرام:

الستگرام با صرف هزینه و زمان و با بهره گیری از متد جدید در تست گرفتن در تولید نمایش چند دقیقه ای همراه با ضبط تصاوير، فيلمى كوتاه چند دقیقه ای از نقاط قوت ثبت نام كنندگان ایجاد میکند و با استفاده از تيغ تدوين بهترين ويرايش را از تست دهندگان ارائه ميدهد. در این شرایط فرد تست دهنده استعداد ها، رزومه و يا توانايى هاى خاص خود را به نمايش ميگذارد. ما همچنین با مشاوره ی دقیق و رايگان به الستگرامی ها افراد را از سطح و جایگاه و نوع و جنس استعداد، توانايى و يا ميزان كاراييشان مطلع میسازيم و به آنها مسیرهای صحیح پیشرفت را براى ديده شدن در دنياى هنر هفتم معرفی ميكنيم.


الویت ها و اصول الستگرام:

پابندی به اصول و ساختن پلی برای موفقیت برای هنردوستان هنر هفتم، ثروت ما را میسازد. ما براى حفظ اصول خود، از هيچ تلاشى دريغ نخواهيم كرد.